Firma RC Design to kontynuacja działalności WRS Design, która powstała w 2006 roku. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy przeszło 20-to letnią praktykę w tworzeniu i realizowaniu projektów na całym świecie. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, posiadamy własne zaplecze produkcyjne, korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Wiedzę teoretyczną łączymy z pasją do tworzenia mebli. Dbamy o każdy detal. Jesteśmy gotowi do zrealizowania każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

 

Pierwsza fabryka RC Design powstała w 2006 roku.Dzięki wdrażaniu nowych technologii, Fabryka RC Design jest dzisiaj nowoczesną fabryką spełniającą każde wymagania. Od początku działalności fabryki naszym założeniem jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Brzozów (Polska)

 

RC Design posiada 2 zakłady produkcyjne zlokalizowane w Brzozowie i Woli Rogozińskiej.

Wola Rogozińska
(Polska)

Współpraca z Bracero

Posiadamy udziały w szeroko rozumianej hurtowni akcesoriów meblowych BRACERO. Firma zapewnia nam pełną, bezpośrednią i fachową opiekę praktyczną oraz merytoryczną. Współpraca z Bracero sprzyja optymalizacji cen naszej produkcji.